Prokurent zarząd dyrektor - projektu w gastronomii

BARDZO PROSZĘ CZYTAĆ OFERTĘ ZA ZROZUMIENIEM I APLIKOWAĆ TYLKO OSOBY SPEŁNIAJĄCE WSZYSTKIE WARUNKI ! (szanujmy wzajemnie swój czas, PROSZĘ!)
Spółka o profilu Hotelarsko - Gastronomicznym poszukuje młodej osoby na stanowisko prokurenta zarządu prosimy o zgłoszenia przez formularz Lento.pl.
Wymagania:
1. Osoba bezpośrednio po ukończeniu szkoły średniej preferujemy (K) - ze względu na profil zatrudnianych pracowników
2. niekaralność (wymóg bezwzględny)
3. Brak zadłużeń zapisanych w BiK,KRD,ERIF, i zajęć komorniczych (wymóg bezwzględny)
4. Stan Cywilny najchętniej wolny - praca poza Krakowem (w delegacji)
5. Zgoda na podpisanie klauzuli o zakazie konkurencji i przestrzeganiu tajemnic firmy
6. Prawo jazdy kat. B (nie jest to wymóg bezwzględny)
7. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w stopniu umożliwiającym płynne porozumienie)

Tancerki
i Hostessy Klubowe

NOWY prestiżowy klub na Śląsku tworzy zespół !

ZACZĘLIŚMY SEZON W ZWIĄZKU Z TYM...

Ogłaszamy nabór na stanowiska:

* Tancerka klubowa możemy zapewnić zakwaterowanie!

Czym się wyróżniamy od innych klubów?

* przede wszystkim uczciwością i szacunkiem - wypłaty ZAWSZE na czas w systemie tygodniowym, najwyższymi zarobkami   mieieście, profesjonalizmem, lokalizacją –centrum,  przyjacielską atmosferą

Poszukujemy zdecydowanych i chętnych osób do pracy na dłuższy okres współpracy (umowa na czas nieokreślony)
Oczekujemy dyspozycyjności 3-5 dni/ tyg, po godz. 20.
Wysoko rozwiniętej komunikatywności, komunikatywnej optymizmu i zaangażowania.
Nie masz doświadczenia?
Nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy!
Wymagamy:
- pełnoletności,
- nienagannej aparycji, dużo energii
i uśmiechu!

Oferujemy wysokie zarobki: dla Tancerki – d 2,5 tys.do 15 tys./ m/c.

MANAGERKA

Poszukiwane komunikatywne, pozytywne i pełnoletnie dziewczyny do pracy w klubie w centrum miasta
(Katowice, Częstochowa).
  • MANAGERKA (około 2000 zł netto tygodniowo)
- organizacja pracy, nadzór merytoryczny, wybór personelu i nadzór nad nim, pomoc i nadzór przy realizacja zamówień przy barze, przyjęcie płatności i obsługa terminala.

HOSTESSA,  PROMOTORKA

HOSTESSA (około 1800 zł netto tygodniowo)
- zakres obowiązków: rozmowa z klientami, promocja alkoholi, robienie "sztucznego tłumu".
- strój służbowy (we własnym zakresie) - duża dowolność w zakresie stroju, ubiór "imprezowy", krój oraz kolor dowolny, np. sukienka, spódniczka i bluzka, top i szorty oraz buty na podwyższeniu.

PROMOTORKA (około 800 zł netto tygodniowo) - praca na zewnątrz, w obrębie klubu
- zakres obowiązków: zapraszanie klientów, wstępna selekcja, informowanie o promocjach i ofercie, rozdawanie wejściówek.
-- strój służbowy
- uzależniony od pory roku i warunków atmosferycznych.